Výlet na více dní

Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť

Máte zájem o několikadenní výlet, při kterém stihnete navštívit více míst? 

 

Napište nám do objednávky seznam míst, která byste chtěli navštívit, Váš časový plán a my Vám uděláme cenovou nabídku na míru. Podle Vašeho plánu si zarezervujte hotel ve městě, ve kterém budete přespávat. Váš osobní řidič Vás vždy odveze do hotelu a ráno zase v hotelu vyzvedne a budete moct pokračovat na cestě za dobrodružstvím a objevováním krásy přírody v srdci Evropy.

 

Oblíbené vícedenní výlety: 

Srdce Evropy: Celkem 7 dní.

1. Přílet do Prahy. Šofér Vás vyzvedne na letišti a odveze Vás do hotelu, kde si můžete odpočinout po náročném letu a užít si atmosféru historické Prahy.

2. Šofér Vás ráno po snídani vyzvedne z hotelu a pojede s Vámi do Slovenského hlavního města Bratislavy. Zde se ubytujete v hotelu a řidič Vás sveze na několik míst, které stojí za to vidět. Samozřejmě si můžete vybrat, která místa v tomto městě navštívíte.

3. Osobní řidič Vás ráno vyzvedne po snídani ve Vašem hotelu v Bratislavě, odkud Vás odveze do nedaleké Vídně v sousedním Rakousku. Zde Vás vezme na zajímavá místa podle Vašeho přání a u každého na Vás počká. Večer Vás sveze zpět do Prahy do Vašeho hotelu. 

4. Tento den si můžete užít krásy Prahy a řidič pro Vás tentokrát nepřijede. Pokud ale budete chtít, můžete si zaplatit náš hodinový pronájem řidiče a využít ho jen na tolik hodin, kolik budete potřebovat. Tuto Variantu doporučujeme, pokud si budete chtít prohlédnout Pražskou zoo, Pražský hrad a ještě stihnout výlet na Vyšehrad.

5. Ráno Vás šofér po snídani vyzvedne ve Vašem hotelu v Praze a sveze Vás do Drážďan v sousedním Německu. Zde na Vás počká, až si prohlédnete město a cestou zpět stihnete navštívit národní park České Švýcarsko. Tam na Vás řidič zase počká a večer Vás sveze zase zpět do Prahy. 

6. Ráno Vás šofér vyzvedne po snídani v hotelu a vezme Vás na celodenní výlet do Českého Krumlova. Večer příjezd do Prahy

7. Šofér Vás odveze z Vašeho hotelu na letiště v Praze. 

Rekapitulace:

1. Přílet do Prahy – Vyzvednutí na letišti -> Hotel

2. Praha -> Bratislava (přespání v místním hotelu)

3. Bratislava-> Vídeň -> Praha

4. Praha

5. Praha -> Drážďany -> Národní park České Švýcarsko

6. Praha -> Český Krumlov -> Praha

7. Odlet z prahy – Vyzvednutí v hotelu -> Letiště