Vánoční trhy ve Vídni

Vánoční thy ve Vídni

Blíží se vánoční svátky a s tím spojené návštěvy vánočních a adventních trhů. Nejen v České republice, ale i u našich nejbližších sousedů naleznete tradiční vánoční trhy, které vám svou atmosférou navodí kouzlo Vánoc. Mezi tradiční trhy, hojně navštěvované i turisty z nejbližších zemí, patří kupříkladu i trhy ve Vídni. Menší i větší vánoční trhy naleznete na mnoha náměstích Vídně. Pokud se rozhodnete strávit v tomto historickém městě několik dnů, budete mít jedinečnou příležitost vychutnat si rakouské vánoční speciality a nasát atmosféru Vánoc do syta, atmosféru Vánoc ovšem nasajete i při jednodenní návštěvě.

Patrně mezi nejznámější vídeňské vánoční lákadla patří vídeňský adventní trh, Christkindlmarkt na Radničním náměstí, a to již přes 20 let. Na tomto trhu nalezete přes 100 stánků s vánoční tématikou. Radniční park, na jehož území se trhy odehrávají, je vánočně vyzdoben a v jednotlivých pavilonech parku jsou připraveny vánoční příběhy a různé tematické programy pro děti i dospělé. Nechybí ani vánoční dílny, kde si můžete vyrobit dárek pro své blízké. Trhy se odehrávají v termínu 15.11.–26.12.2019.

Nezapomeňte navštívit Vánoční vesničku u zámku Belvedere v termínu 22.11.–31.12.2019. Tato vesnička je zakomponovaná do panoramatu zámečku Beveder a je nepochybně zajímavý pro děti i dospělé. Rozzářený vánoční strom je obklopen romantickou vesničkou se stánky nabízejícími různorodé rakouské vánoční speciality a řemeslné výrobky a to vše za živého zpěvu vánočních koled.

Jak objednat:

Celodenní výlet se osobním řidičem z Prahy do Českého Krumlova objednávejte pomocí formuláře pro individuální objednávky na našich stránkách. Uveďte nástupní adresu a čas odjezdu a typ auta, který Vám bude vyhovovat.

Můžeme Vám nabídnout šoféry s vozidlem pro 4 pasažéry + řidič, limuzínu pro 3 pasažéry + řidič, a nebo dodávku, která uveze až 7 pasažérů + řidič. Pokud Vás jede větší skupina, není problém zařídit pro Vás více aut najednou. Vždy prosím uveďte kolik Vás pojede a kolik budete mít zavazadel a my pro Váš výlet najdeme to nejoptimálnější řešení. Dispečer Vás bude co nejdříve po odeslání objednávky na Váš email kontaktovat s cenovou nabídkou. Pokud budete souhlasit, tak objednávku už jen potvrdíme a už se o nic nebudete muset starat. 


Praha -> Český Krumlov -> Praha

Oficiální ceník pro 1 auto s osobním řidičem.

Třída Čas Cena
Comfort class 12h 11000 CZK
Luxury Class 12h 25000 CZK
VAN Class 12h 13000 CZK